Cumartesi, 07 Mart 2015

Ürün Kataloğu
Alışveriş Rehberi
İnternetten Alışveriş
Yurtdışından Alışveriş
Strawberry Alışveriş Rehberi
Strawberry Türkçe Destek
Strawberry Sipariş Takibi
Seçtiğimiz Ürünler
Editörden
Haberler
Alışveriş Bülteni
Kadın
En Beğenilen Parfümler
En İyi Makyaj Malzemeleri
Makyaj Malzemeleri
Tüm Bayan Parfümleri
Cilt Bakımı
Cilt Bakımı - En İyiler
Kinerase
Kinerase Nereden Alınır?
Tüm Cilt Bakım Ürünleri
Erkek
En Beğenilen Parfümler
Tüm Erkek Parfümleri
Saç Dökülmesine Karşı
Parfüm Rehberi
Parfüm Özel - Ana Sayfa
Parfüm - Genel Bilgiler
Parfüm Saklama
Parfüm Kullanımı
Parfüm Alırken
Ünlülerin Parfümleri
Parfüm Fiyatları
Kozmetik Tarihi
Modern Zamanlar
Antik Çağlar
Özel Günler
Sevgililer Günü
Anneler Günü
Babalar Günü
Ürün Kataloğu
Tüm Ürünler
Cilt Bakımı
Makyaj
Saç Bakımı
Bayan Parfümleri
Erkek Parfümleri
Bağlantılar
Anket Sitesi
Seçim Anketi
Journey To Blue
Uzman Görüşü - Pervin Bulgak
Ödüllü Anketler E-posta

İlgi duyduğunuz ürün ve konularla ilgili pazar araştırmalarına katılıp tüketici olarak bakış açınızı duyurmak, geleceğin ürünlerinde söz sahibi olmak; üstelik para ödülü kazanmak ister misiniz?

Kayıtlı üye iseniz:
Henüz üye değilseniz:

Superkozmetik.com Araştırma Grubu Nasıl Çalışıyor?

Superkozmetik.com Araştırma Grubu, Superkozmetik.com ve uluslararası araştırma şirketi Cint ortaklığı ile yönetilen; çeşitli firmaların pazar araştırmaları ile ürün ve hizmetlerine yön vermek amacıyla hazırlayacakları anket çalışmalarının yürütüldüğü; bu anketlere katılan tüm üyelerin para ödülü kazandıkları bir kullanıcı grubudur.

 • Araştırma Grubu'na üye olduktan sonra, üyelik bilgilerinize uygun araştırmalara katılımınız için kayıtlı e-posta adresinize zaman zaman davetiyeler gönderilecektir. Sorular, alışveriş alışkanlıklarınız ve belirli bir ürün ya da hizmet ile ilgili davranışlarınız hakkında olacaktır.
 • Gönderilen davetiyelerde, anketin uzunluğu ve anketi tamamladığınızda size ne kadar tutar ödeneceği detaylı olarak belirtilecektir.
 • Anketlere katılma zorunluluğunuz bulunmadığı gibi, üyeliğinizi dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.
 • Anketi tamamladıktan (Katılımınız için teşekkür eden ve aldığınız puanı gösteren bir mesaj gördüğünüzden emin olun) sonraki bir hafta içerisinde kazandığınız tutar hesabınıza işlenecektir.
 • Hesabınızda biriken tutarı dilediğiniz zaman PayPal hesabınıza aktarabilirsiniz. PayPal dünya çapında birçok alışveriş sitesinde geçerli uluslararası bir ödeme sistemidir. PayPal hesabınızdaki tutarı internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabileceğiniz gibi, dilerseniz banka hesabınıza ya da kredi kartınıza aktarabilirsiniz.
 • PayPal hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın


PayPal'a Para Transferi Nasıl Yapılıyor?

 • Öncelikle Araştırma Grubu'na üye olduğunuz e-posta adresinize bağlı bir PayPal hesabınızın bulunması gerekiyor. Eğer bir PayPal hesabınız yoksa buraya tıklayarak hemen bir hesap açabilirsiniz.
 • Eğer Araştırma Grubu'na üye olduğunuz e-posta adresinizden farklı bir e-posta adresine bağlı bir PayPal hesabınız varsa, Araştırma Grubu'na üye olduğunuz e-posta adresinizi PayPal hesabınıza ekleyin ("Hesabım -> Kullanıcı Profili -> E-posta Ekleyin veya Düzenleyin" ekranından).
 • Araştırma Grubu hesabınıza giriş yaptıktan sonra "Kazandığım Puanlar" ekranından hesabınızda biriken tutarı kontrol edin. Biriken tutar 10 Euro'nun üzerindeyse, PayPal'a transfer yapabilirsiniz.
 • Hesabınızdaki tutarı PayPal'a transfer ettikten sonra, PayPal hesabınıza giriş yaparak bu transferi onaylamayı unutmayın.
 • Transferi 30 gün içerisinde onaylamazsanız, ilgili tutar Araştırma Grubu hesabınıza iade edilecektir.
 • Eğer transfer işlemini PayPal hesabı oluşturmadan, ya da Araştırma Grubu'na üye olduğunuz e-posta adresinizi PayPal hesabınıza eklemeden yaptıysanız endişe etmeyin, bu işlemleri tamamladıktan sonra PayPal hesabınıza giriş yaptığınızda ilgili transferi göreceksiniz.
 • PayPal'ın transfer işlemlerinden %2 oranında komisyon tahsil edeceğini hatırlatırız.


Kişisel Bilgilerim Güvende Mi?

Superkozmetik.com Araştırma Grubu, Cint ile Superkozmetik.com arasındaki özel bir sözleşme çerçevesinde kurulmuştur. Gerek bu sözleşme, gerekse Cint'in üye olduğu uluslararası kurumların bağlayıcı kararları gereği kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde üçüncü şahıslara veya araştırmacı kuruluşlara verilmeyecektir. Araştırmalar demografik bilgiler üzerinden yapılmakta, kişisel bilgiler sadece kimlik doğrulaması ve araştırma duyurularının yapılması için kullanılmaktadır.